LEZECKÝ KROUŽEK PRACHOV

Út: 16:30 - 18:30 - mládež LKP
18:30 - 20:30 - nováčci LKP
St: 18:00 - 21:00 - veřejnost
Pá: 18:00 - 21:00 - veřejnost
Ne: 17:00 - 20:00 - veřejnost

Chata Yetti – obecné informace

 

CHATA YETTI – 2019

 

KONTAKTY
Adam Chrpa ( správce Yetti, výbor LKP)   +420 731 515 758                                          
Martin Pyciak ( provoz Yetti, ubytování) +420 603 175 554     m.pyciak@email.cz


ZÁVADY
Objednavatel pobytu na chatě Yetti ihned při příjezdu provede  vizuální kontrolu chaty a při návratu z chaty YETTI a vrácení klíčů  náhlasí všechny závady, které na chatě Yetti objevil. 

V prodejně SAGITA outdoor v Jičíně závady nenahlašujte!!!!!! Obchod slouží pouze jako výdejní a přijímací místo klíčů.
Nikdo se nebude pouštět do svépomocných oprav!!!  Dílna se zamyká a přístup do ní mají pouze proškolené osoby, které budou nahlášené závady odstraňovat....
Typy závad - celkový nepořádek ve společných prostorách chaty, nepřipravené dříví, nepořádek v objednaných pokojích, zničené nebo rozbité jakékoli zařízení chaty Yetti atd...
Závady telefonicky nahlašte jednomu z uvedených správců !!!!!
 

DŘÍVÍ 
je pro letošní rok 2019 dostatek - dříví je částečně suché, ale nechá se s ním bez problémů topit.

Zásoba dříví do kuchyně se bude nechávat  chodbě pod hasicími přístroji. Ke kamnům do kuchyně si dříví můžete kvůli dosušení nanosit, při Vašem odjezdu bude dříví pouze v úložném prostoru pod kamny a v bedně budou naštípané třísky. Na ostatních pokojích, GTX, LP, PP, Sauna jsou dvě bedny - jedna na třísky a druhá na dříví. Zásobu u kamen si můžete také udělat, při Vašem odjezdu zůstanou na pokoji pouze plné bedny a žádné volně se povalující dříví - zbytek dáte na chodbu u kuchyně.
Dříví a třísky se budou štípat pouze ve dřevníku, aby se na pokojích nedělal nepořádek a neničily se podlahy (betony atd.).


NÁŘADÍ
Při příjezdu zkontrolujete počet seker!!!
2x velký kalač, 2x střední, 2x malá
Protože ne všichni umíte sekat sekyrou s dřevěnou násadou, došlo k výměně za sadu se sklolaminátovými násadami - tak uvidíme, jak se Vám bude dařit s jiným materiálem. Nejedná se o Fiskars, proto j sekery nechávejte na chatě, všechny zasekněte při odjezdu do štípacího špalku v dřevníku - daleko lépe probíhá kontrola a rychleji proběhne náprava... Funkčnost seker a případné závady ihned nahlásíte!!!
Jestliže u sekery zlomíte topůrko, sekeru nezahodíte, ale přivezete na Kumburský Újezd nebo do SO v Jičíně a my již sami zařídíme opravu a nebo ihned výměnu, ať je sada seker neustále kompletní.
Na ponku vedle záchodů budou ležet vždy dva kusy modrých rozrážecích klínů, 2 kusy obloukových pil, na stěně v dřevníku visí dvě nové pily „břichatky“…

VODA
léto:
pramínek, který natéká do zásobníku nad chatou, je velice slabý a je silně závislý na místních srážkách, tak se stává, že před dvěma roky na Yettici voda nebyla vůbec!!!
Na Yettici jsou tedy plastové barely – 15l, 20l, 50l ( barely budou před letními prázdninami vyvařeny a vydesinfikovány) a vodu si můžete nanosit dole od Úpského potoka. Je tam již vyšlapaná cestička a vedle pramenu je taková zarostlá, kamenná ohrádka… Voda je prakticky stejná, jako voda, která protéká Yetticí a jestli má někdo obavy silnější než žízeň, musí si vozit vodu v plastu (a ten si potom taky odveze)..
zima:
v zimě je na Yettici vody dostatek. Voda Yetticí volně protéká- tak aby voda nezamrzla, je na konci vodovodního řádu nechané kolénko, aby voda mohla stále volně protékat.  Při odchodu nechte alespoň jeden kohoutek otevřený a voda tak mohla stále protékat - jinak se v trubkách usazuje jehličí atd...


KLÍČE
k chatě nyní máme šest kompletních sad klíčů. Vedoucí skupiny dostane vždy klíč hlavní a klíče od objednaných pokojů.
VŽDY SE BUDE VYBÍRAT VRATNÁ ZÁLOHA 1.500,- Kč
, která při ztrátě jakéhokoliv klíče připadne LKP na práce spojené s výměnou zámku a všech ostatních klíčů!!
Klíče po ukončení pobytu na chatě YETTI  vrátíte v co nejkratším termínu!!!


Dvě varianty vyzvedávání klíčů:

a) jsem schopen si osobně vyzvednout klíče v prodejně SAGITA outdoor v Jičíně a také je tam vrátit???
Otevírací doba SO Jičín je k nahlédnutí na www.sagitaoutdoor.cz,
V jiné době než době otvírací nelze vyzvednutí či vrácení klíčů a vrácení zálohy uskutečnit!!!

b) nejsem schopen si osobně vyzvednout klíče v prodejně SAGITA outdoor v Jičíně a nemohu je tam v otvírací době vrátit???
Potom v týdnu před odjezdem (cca 3 dny) na Yettici, zavoláte - 603175554 nebo napíšete email - m.pyciak@email.cz, a  domluvíme na způsobu předání klíčů na Kumburském Újezdě č.p.66

Neustále přibývá případů, že  si vyzvednete klíče v SO Jičín a vracíte je na Kumburském Újezdě . Je i tato možnost, ale při této variantě zaplatíte můj čas a PHM spojené s mou cestu kvůli vrácení klíčů do Jičína  jednotnou finanční sankcí 300,- Kč.

REZERVACE

S platností od 1.1.2018 byl změněn systém rezervací a plateb na chatě Yetti.
Neplatí se za počet ubytovaných osob/noc, ale rezervují se jednotlivé pokoje - každý pokoj má jinou cenu za noc (viz ceník).
Neplatí se zálohy na ubytování, ale platíte celý objednaný pobyt. Jestliže platba nebude na účet připsána do 7 dnů ode dne potvrzení rezervace (zaslání faktury), vaše rezervace se bude zrušena a v budoucnu již si nebudete moc chatu/pokoj objednat.
Platby za ubytování  budou prováděny bankovním převodem na účet LKP.
Při zrušení  pobytu do 30 dnů před nástupem se Vám vrátí 50% zaplacené částky - storno poplatek je 50%. Jestliže pobyt  zrušíte později - méně než 30 dnů, storno poplatek je 100%.  Za Vámi zaplacený, ale neuskutečněný pobyt si na Váš termín můžete najít náhradu...

Pokud potřebujete upravit rezervaci či fakturu za ni, pište na lkpobchod@gmail.com

Postup v novém systému rezervací chaty Yetti:

1. Provedete rezervaci pokoje/ů na webu LKP. (Jeden pobyt = jedna rezervace a objednávka!)
2. Na Vaši e-mailovou adresu Vám přijde potvrzení o rezervaci s ceníkem Yetti,
    informacemi o pobytu a odkazem na e-shop LKP.
3. Na e-shopu LKP provedete obratem nákup Vámi rezervovaných pokojů na celý požadovaný
    pobyt.
4. Na Váš e-mail Vám přijde faktura s variabilním symbolem a číslem účtu, na který
    provedete úhradu celkové částky -  splatnost 7 dní.
5. Po připsání částky na účet se na pokojích změní statut z rezervováno resp. vyfakturováno na zaplaceno -
    pro Vaši zpětnou kontrolu.

Přejeme příjemný pobyt na nejlukrativnějším místě v KRNAPu s takřka neomezenou svobodou...

Bičík + Fugas

 

 

© LKP 2017
PŘIDÁNÍ AKTUALITY PŘIDÁNÍ AKTIVITY PŘIDÁNÍ FOTOGALERIE